szkola3.jpg

INFORMACJA - OBIADY

UWAGA
w związku ze zmianą firmy cateringowej od 01.09.2017 r. obowiązują nowe zasady wydawania obiadów.

Zasady wydawania obiadów

• Wpłaty na obiady przyjmowane są w sekretariacie szkoły.

• Cena całego obiadu wynosi 6,80 zł:

II danie 5,50 zł, zupa 1,50

• Wpłat należy dokonywać do 5-tego dnia każdego miesiąca! W przypadku braku wpłaty wydawanie obiadów zostanie wstrzymane.

• Zapisu na obiady dokonuje się jednorazowo na cały rok szkolny. W dowolnym momencie można dziecko wypisać z obiadów zgłaszając taką chęć mailowo bądź osobiście w sekretariacie szkoły (należy opłacić obiady wykorzystane w bieżącym m-cu).

• Wszelkie nieobecności należy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej          w pierwszym dniu nieobecności dziecka do godz. 9.00 (dotyczy to również uczestnictwa dziecka w wycieczkach szkolnych).

• Brak zgłoszenia jest jednoznaczny z koniecznością zapłaty za nieodwołane posiłki!