Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
szkola2.jpg

SŁUŻBA CELNA W NASZEJ SZKOLE

SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZAMI SŁUŻBY CELNEJ

11 kwietnia w naszej szkole odbyły się ciekawe zajęcia edukacyjne prowadzone przez funkcjonariuszy Służby Celnej. Lekcja dla uczniów klas I-III poświęcona była zagadnieniom związanym z ochroną zagrożonych wyginięciem gatunków roślin i zwierząt. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Z zainteresowaniem przyglądały się prezentowanym okazom żółwi, skór krokodyla, itp., a także chętnie odpowiadały na zadawane przez funkcjonariuszy pytania. Lekcja uczniów klas IV-VI, poza częścią poświęconą zadaniom Służby Celnej oraz Konwencji CITES z prezentacją okazów zwierząt chronionych, zawierała także część dotyczącą narkotyków i dopalaczy, w trakcie której dzieci poznały zagrożenia związane z używaniem substancji psychoaktywnych oraz nauczyły się, w jaki sposób reagować na to zagrożenie.

KACPER RATOWNIK

BEZPIECZEŃSTWO

09.12.2015r. uczniowie naszej szkoły z klasy II a uczestniczyli w zajęciach w Centrum BRD. Kacper Ratownik to program  edukacyjny dla dzieci z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Czytaj więcej: KACPER RATOWNIK

TRZY KOLORY

TRZY KOLORY

Kolejna akcja w naszej szkole promujaca bezpieczeństwo.

Czytaj więcej: TRZY KOLORY

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO - WYNIKI KONKURSU

,,Dbamy o bezpieczeństwo.”

16 listopada 2015 r. gościliśmy w naszej szkole Teatr ,,Blaszany Bębenek”, który wprowadził naszych najmłodszych uczniów klas I- III w świat kolorowej bajki o dwóch Smerfach i Gargamelu. Tematyka przedstawienia nawiązywała do zagadnień bezpieczeństwa, niesienia pomocy innym oraz do przyjaźni.

Czytaj więcej: DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO - WYNIKI KONKURSU

APEL O BEZPIECZEŃSTWIE

APEL O BEZPIECZEŃSTWIE 

Wszyscy dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych.Pani B.Hajduk i p.D.Skonka przygotowały dla klas 1-3 apel" Bądźmy ostrożni, bądźmy uważni" dotyczący bezpiecznego i właściwego zachowania się w szkole podczas lekcji,przerw, w świetlicy i w drodze do szkoły.

Czytaj więcej: APEL O BEZPIECZEŃSTWIE