PROJEKT UNIJNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 38

PROJEKT UNIJNY

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 38 W ŁODZI

,,ŁÓDZKI OGRÓD JORDANOWSKI’’.

Szanowni Państwo przypominamy, że Szkoła będzie realizowała projekt unijny już od tego roku szkolnego.

Projekt zakłada przeprowadzenie działań ukierunkowanych na wzrost kwalifikacji                       i umiejętności i kompetencji zawodowych nauczycieli oraz rozwinięciu u uczniów wszystkich klas Szkoły Podstawowej nr 38  w Łodzi kompetencji kluczowych, niezbędnych na rynku pracy, poprzez przeprowadzanie zajęć  dodatkowych dla uczniów projektu, szkoleń dla nauczycieli oraz doposażenie pracowni w okresie IX 2019-VIII 2021.

Dzięki projektowi szkoła odnowi kilka pracowni lekcyjnych.

Zostanie również doposażona w nowoczesny sprzęt komputerowy- tablety, laptopy, monitory interaktywne oraz w inne pomoce naukowe do przyrody, biologii, geografii, fizyki, chemii jak również do prowadzenia zajęć logopedycznych.

Naszych uczniów czekają ciekawe zajęcia pozalekcyjne:

• Ø Zajęcia z języka angielskiego;
  • Ø Warsztaty kreatywnego uczenia się;
  • Ø ,,Maths is fun” z elementami języka angielskiego;
  • Ø Zajęcia z przedsiębiorczości
  • Ø SOS z matematyki
  • Ø ,, Badacz przyrody’’;
  • Ø ,, Zaprzyjaźnij się z geografią”;
  • Ø ,,Laboratorium małego fizyka”;
  • Ø ,,Laboratorium małego chemika” ;
  • Ø Zajęcia z biologii w szkole i w praktyce;
  • Ø Zajęcia TIK ,,Tik nie jest nam obcy”;
  • Ø Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne i terapeutyczne;
  • Ø Socjoterapia;
  • Ø Logopedia .

Nasi nauczyciele będą również podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i studiach podyplomowych.