NABÓR DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019

Szanowni Rodzice/Opiekunowie dzieci siedmioletnich

01 marca 2018r. rozpoczyna się elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019:

-  ogólnodostępnych, która będzie trwała do 28 marca 2018r.

-  sportowych, która zakończy się 21 marca 2018 r.

W elektronicznym naborze do klas pierwszych szkół podstawowych uczestniczą jedynie szkoły publiczne prowadzone przez Miasto Łódź.

Zalogowanie się do systemu elektronicznego naboru będzie możliwe po wpisaniu adresu:

lodz.elemento.pl

Zasady naboru uczniów do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych znajdziecie Państwo na stronie Urzędu Miasta Łodzi w zakładce „nauka i edukacja”:

ZASADY NABORU UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK 2017/2018

ZASADY NABORU UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH