Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Akcja "Laurka dla Zuzi"

Akcja szkolna "LAURKA DLA ZUZI"

W lutym 2021 została przeprowadzona w szkole akcja szkolna „Laurka dla Zuzi”. Akcja dotyczyła Zuzi, która ma 6 lat i walczy o życie z powodu białaczki. Uczniowie z klas I – IIII i uczennica z kl. IV A i VII B oraz przedszkolaki z Przedszkola Chrześcijańskiego Jonaszek przygotowali dla Zuzi laurki, rysunki. Dzięki okazanej życzliwości Zuzia choć na chwilę będzie mogła zapomnieć o chorobie. Dziewczynka bardzo się ucieszyła z laurek, rysunków. Stale je ogląda i są dla niej wielką radością. Dzięki "Wielkim Sercom" naszych uczniów Zuzia dowiedziała się, że ma wielu przyjaciół.

Akcję przeprowadziła p. B. Błaszczyk – wychowawczyni klasy III B, Jadwiga Zgoda – pedagog szkolny i wychowawczynie z kl. I – III.

Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc. !!! Jesteście wspaniali !!!