Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie projektu - certyfikat dla szkoły

Od listopada do maja w naszej szkole realizowany był projekt edukacyjny „Piękna nasza Polska cała”, prowadzony przez doradców metodycznych ŁCDNiKP pod patronatem Fundacji Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego. Celem projektu było przybliżenie kultury i przyrody wybranych regionów Polski (łowickiego, krakowskiego, podhalańskiego, kujawskiego).

Uczniowie pod opieką nauczycieli p. Ewy-Kosińskiej, p. Magdaleny Bednarek-Majdy i p. Anny Kowalczyk realizowali kolejne zadania projektowe:

  • regionalne święta i obrzędy – fotoreportaż;
  • ludowe bale w karnawale – przygotowanie form tanecznych inspirowanych tańcami ludowymi;
  • lapbook dla młodszego kolegi;
  • dzień z quizem o Polsce;
  • tradycje, obrzędy, wierzenia, legendy.

Postęp zadań można było śledzić na Facebooku (https://www.facebook.com/projektPNPC/) oraz blogu projektu (http://projekt-pnpc.blogspot.com/)

Uroczyste podsumowanie projektu oraz prezentacja całorocznych działań realizowanych przez uczniów i nauczycieli odbyło się  podczas pikniku „ARTYSTYCZNA SZTAFETA REGIONALNA, CZYLI W ŁODZI POLSKA CAŁA”

Piknik odbył się 31 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 29 w Łodzi.

Szkoły przygotowały swoje stoiska oraz krótkie prezentacje (prace wykonane w czasie trwania projektu, stroje, wizytówki szkół itp.), przyniosły do wspólnego stołu ciasta oraz potrawy regionalne. Podczas pikniku wspólnie odśpiewano również hymn projektu „Jesteśmy Polką i Polakiem”, a także odbyły się regionalne występy artystyczne uczniów.

Certyfikat „Szkoła w kręgu tradycji i kultury” wręczył naszym uczniom wiceprezydent Łodzi pan Tomasz Trela. W ten sposób staliśmy się 1 z 21 szkół w Łodzi posiadających niniejszy certyfikat. 

Magdalena Bednarek-Majda