Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

"Książka Mówi" - konkurs

Uczniowie klas VII–VIII wzięli udział w I etapie konkursu pt. "KSIĄŻKA MÓWI". Przed komisją i w obecności publiczności zaprezentowali po dwa wiersze Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, uhonorowanego przez Sejm tytułem Patrona 2021 roku "w uznaniu zasług dla polskiej sztuki, dla polskiej niepodległości i polskiej kultury" w stulecie jego urodzin. Jury, w składzie: p. Monika Banach i p. Dorota Bryl, miało duży problem z wyłonieniem zwycięzców z powodu bardzo wyrównanego poziomu uczestników. 

Najlepsi okazali się: 

Kinga Lewandowska z klasy 7a - I miejsce 

Dawid Okupski z klasy 7a - II miejsce 

Mikołaj Dybała z klasy 7a - III miejsce 

Wyróżnienia otrzymały: Antonina Westrych z klasy 7a i Patrycja Stępnik z klasy 8b, która zdobyła również największe uznanie wśród publiczności. 

Na wyróżnienie zasługuje także Karolina Maciejczyk z klasy 7b, która z powodów zdrowotnych nie mogła wystąpić w konkursie i przysłała swą interpretację głosową drogą elektroniczną. 

Laureaci dwóch pierwszych miejsc reprezentować będą szkołę w eliminacjach rejonowych. 

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a laureatom życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach konkursowych.