Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie roku szkolnego

Szanowni Państwo,
przed nami uroczystość zakończenie roku szkolnego...
Kolejny rok, który nie był łatwym czasem dla nas wszystkich.Smutna rzeczywistość w kraju spowodowała, że widzieliśmy się bardzo krótko, nie mieliśmy okazji wspólnie przeżywać różnych wydarzeń szkolnych.
Każdy z nas wie, ile pracy nas ten rok szkolny kosztował.
Dzisiaj kiedy sytuacja wydaje się lekko unormowana, nie będziemy ryzykować. Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły wspólnie z radą pedagogiczną ustaliliśmy, że zakończenie roku szkolnego odbędzie się w klasach z wychowawcą.

Poniżej przedstawiam Państwu harmonogram zakończenia roku szkolnego.
Godz. 9.00 zakończenie w swoich salach klas I – III
wejście do szkoły:
Klasy 1a i 1 b wejściem B ( od bramy wjazdowej)
Klasy 2a, 2b wejściem głównym
Klasy 3a, 3b wejściem A (od strony szatni).

Bardzo proszę, aby rodzice nie wchodzili do szkoły i sal lekcyjnych. Z każdej klasy może być 3 rodziców, którzy będą reprezentować wszystkich rodziców z klasy.

Godz. 9.15 zakończenie klas IV – VII
Wejście do szkoły:
Wejście główne klasy – 5a, 4a
Wejście od strony szatni klasy – 7a, 7b, 6a
Wejście B od strony bramy wjazdowej – klasy 4b, 6b

Godz. 10.00 zakończenie roku szkolnego w sali gimnastycznej dla klas VIII oraz wybrane dzieci z klasy VII oraz inne dzieci wytypowane przez nauczycieli.

Udanych, spokojnych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.
Dyrekcja szkoły